Nagroda Reader's Choice 2013

Krem Vivacell 24stimula zdobył II miejsce w konkursie "Reader's Choice 2013" organizowanym przez magazyn Beauty Forum w kategorii "kosmetyki anti-ageing"

 

Krem Vivacell 24 anti-age energy z linii stimula jest jednym z najlepszych produktów firmy Dr.Bleter. Pielęgnuje wymagającą skórę cennymi olejami roślinnymi, bioaktywnymi wyciągami z roślin oraz winoterapeutycznymi składnikami aktywnymi, takimi jak winogronowe fitokomórki macierzyste, resweratrol czy ekstrakt z szampana.

 
Skład stymuluje zdolności skóry do samoregeneracji, nadaje jej gładkość i zapewnia możliwie jak najlepszą ochronę przed oznakami starzenia się. Dodatkowo wygładzająca kaszmirowa tekstura zachwyca rozpraszającymi światło pigmentami i niezwykłym aksamitno-matowym wykończeniem.

 
Najważniejsze składniki: olej arganowy, olej z awokado, wosk oliwkowy, masło shea, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, skwalan, olej jojoba, witamina E, wyciąg z oleju z nasion granatowca, fitokomórki macierzyste z winogron i jabłek, ekstrakt z szampana, resweratrol, bajkalina Vitasource™, rozpraszające światło pigmenty.
Krem można stosować do każdego rodzaju cery. Jest szczególnie wskazany dla skóry wymagającej regeneracji.

 
Działanie i właściwości:
 - ochrona przed fotostarzeniem
 - cenna baza z pielęgnacyjnymi olejami roślinnymi
 - zwalcza wolne rodniki
 - wydłuża zdolności skóry do samoregeneracji
 - ochrania przed zwyrodnieniami skóry
 - stymuluje regenerację skóry
 - nie zawiera określonych ustawowo środków konserwujących, politlenku etylu ani substancji barwiących.