Kosmetyki
Kosmetyki
DR.BELTER COSMETIC

Profesjonalna pielęgnacja, w skład której wchodzą naturalne, skuteczne produkty wykonane z wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości. Oferta obejmuje 15 serii pielęgnacyjnych, które perfekcyjnie i systematycznie pielęgnują każdy rodzaj skóry w każdym wieku. Koncepcja pielęgnacyjna DR.BELTER opiera się na stosowana profesjonalnych produktów, zgodnych z naturą, co pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów i maksymalnej kompatybilności ze skórą. Kosmetyki i zabiegi dostępne są w gabinetach kosmetycznych i SPA.

 
                                                                               
                                                                                                                 
RÓŻNORODNOŚĆ
Kolory w logo świadczą o naszej fascynacji różnorodnością natury – w produkcji naszych kosmetyków wykorzystujemy drogocenne substancje, pochodzące z Europy, jak i najdalszych egzotycznych zakątków świata.  Ulubionymi grupami aktywnych składników są substancje zbliżone do budowy naszej skóry, kompleksy roślinne oraz ekstrakty morskie.

                                                                              

INNOWACJE
Od ponad 35 lat Dr Clemens Belter tworzy z zespołem biochemików najwyższej jakości kosmetyki do twarzy i ciała, używane przez klientów na całym świecie. Nowoczesne laboratoria firmy zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo używania. Wszystkie kosmetyki są produkowane, napełniane, pakowane i bezpośrednio wysyłane z głównej siedziby w Saksonii (w Niemczech).

                                                                                                   

TRADYCJA

DR.BELTER to rodzinna firma, powstała w 1979 roku w Niemczech. Założyciel Dr Clemens Belter od początku działalności firmy opierał jej działanie na wykorzystywaniu specjalistycznej wiedzy,  potwierdzonej wieloma latami badań i doświadczeń. Obecnie drugie pokolenie rodziny Belter poświęca swoje umiejętności i kontynuuje działalność, zgodnie z rodzinnym przekonaniem, że tylko stabilny rozwój i oferowanie najwyższej jakości wyrobów są receptą na sukces.