Nowa generacja linii >>Bio-Classica<< naturalna i skuteczna pielęgnacja dla każdej z nas

Nowa generacja linii >>Bio-Classica<< naturalna i skuteczna pielęgnacja dla każdej z nas!

Linia Bio-Classica to efekt naszych prac nad stworzeniem produktów łączących cechy naturalnych i wysoce skutecznych. Głównym zadaniem kosmetyków z tej serii jest prewencja przeciwstarzeniowa oraz nawilżanie. Możesz w niej znaleźć grupy produktów przeznaczone dla skóry odwodnionej, bardzo suchej i oraz tłustej i trądzikowej.


Ogromną wagę przyłożyliśmy do źródła używanych przez nas surowców. Pochodzą one z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Wszystkie produkty z tej linii zostały skomponowane zgodnie z konceptem GreenTec, co wyraża się w sloganie Organic meets Medical Beauty  i oznacza, że:

- znajdziesz w nich wysoceskuteczne, promedyczne substancje aktywne, takie jak Glucolift Matrix, aletakże ekstrakty roślinne uzyskane z kontrolowanych upraw ekologicznych,wegańskie proteiny jedwabiu, cenne oleje, ekstrakty z alg i wiele innych,

- są pozbawione składników odzwierzęcych, olejów mineralnych i silikonowych, PEG-ów, parabenów i oleju palmowego.

Jakie nowości pojawiły się w linii Bio-Classica?

  • -Serum Aquasilk – głęboko nawilżające, liposomowe serum na bazie wegańskich protein jedwabiu, kwasu hialuronowego oraz alg.

  • -Delikatny balsam do twarzy- Multiaktywny,krem dostarczający  normalnej i suchej skórze, naturalne czynniki hydrolipidowe oraz połączenie profilaktycznej ochrony i składników anti-aging.

  • -Balansujący żel oczyszczającyDelikatnie pieniący się żel bez zawartości mydła o świeżym, subtelnym zapachu. Idealny dla skóry mieszanej i tłustej.

  • -Lekki fluid matujący- Świeży i lekki fluid do skóry z tendencją do nadmiernego wydzielania łoju oraz do skóry mieszanej.